FA | EN | AR
دوشنبه ٠٣ ارديبهشت ١٣٩٧
جمع بازديدكنندگان امروز: 28
جمع بازديدها تاكنون: 347843


ديدار نوروزي استاندار سمنان با مديركل و پرسنل پزشكي قانوني

صبح امروز استاندار سمنان به همراه جمعي از معاونين با مديركل و پرسنل مركز تشخيصي و آزمايشگاهي سمنان ديدار كرد.


به گزارش روابط عمومي اداره كل پزشكي قانوني استان سمنان در اين ديدار دكتر نوروزي ضمن عرض خير مقدم و تبريك حلول سال نو به گزارشي از خدمات پزشكي قانوني در ايام نوروز پرداخت و گفت: معاینات تخصصی در پزشکی قانونی استان سمنان با نهایت دقت و کیفیت به انجام رسیده و سعی بر آن داریم که با انجام کار درست و مطلوب ; رضایت مخاطبان را تا حد امکان بدست آوریم.

وي در ادامه افزود: از ابتدای نوروز تا کنون 22 نفر جان خود را در تصادفات جاده ای استان از دست داده اند که به نسبت سال گذشته تا این تاریخ 3 نفر اضافه گردیده است.

در ادامه دكتر چاووشي استاندار سمنان ضمن تشكر از عملكرد مطلوب پزشكي قانوني گفت: توضیحات ارائه شده توسط مدیر کل محترم پزشکی قانونی موید نگاه جامع و مطلوب ایشان به مقوله ی کاری پزشکی قانونی است.
ايشان در ادامه اقدامات پزشکی قانونی را در زمره واجبات کفایی و جزء شریف ترین مشاغل دانست و افزود: تقدیر الهی بر کمال انسان بنا گردیده و لازم است پیشگیری لازم در جهت رفع مشکلات به انجام رسیده و با کمک علم پزشکی از بروز مشکلات جدید برای خانواده ها جلوگیری کرد.

ايشان در ادامه از سازمان مدیریت خواست تا توجه ویژه ای به پزشکی قانونی نموده و در جهت رفع مشکلات این مجموعه تلاش نماید.
وي همچنين قدرشناسی و تجلیل از پزشکان فعال و پر تلاش پزشکی قانونی را در دستور کار معاونت سیاسی, امنیتی و اجتماعی استانداری قرارداد و گفت: باید نشاط اجتماعی را افزایش داده و تلاش کنیم تا با ایجاد روحیه شادی بخش و پرنشاط از ایجاد افسردگی مزمن و مشکلات متعاقب آن جلوگیری نمایند.

 

 

تاریخ انتشار: ٠١:٠٤ -1397/01/08 کد مطلب :٣١٣٧٢
  نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

آمار

راهنمای خدمات

راهنمای مراکز

ارسال شکایات
نشانی: ميدان سعدي، بلوار قدس، روبروي دادگاه انقلاب کدپستی: 3519643371
تلفن گویا: 3321790، دورنگار: 3330118،
پیام کوتاه: 20001372