• افزایش 21 درصدی تلفات حوادث رانندگی در سه ماهه سال جاری

   افزایش 21 درصدی تلفات حوادث رانندگی در سه ماهه سال جاری

   افزایش 21 درصدی تلفات حوادث رانندگی در سه ماهه سال جاری

   دکتر نوروزی مدیرکل پزشکی قانونی استان اعلام کرد: در سه ماهه سال جاری، 76 نفر در حوادث رانندگی استان سمنان جان خود را از دست دادند که این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته که 63 نفر بوده است، 21درصد افزایش را نشان می دهد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان سمنان، دکتر نوروزی بیان کرد: از مجموع تلفات حوادث رانندگی سه ماهه سال جاری، در این استان 52 نفر مرد و 24 نفر زن بودند.

   مدیر کل پزشکی قانونی استان اظهارکرد: بیشترین تلفات حوادث رانندگی با 62 مورد در جاده های برون شهری و پس از آن 8 مورد در مسیرهای درون شهری و 6 مورد در جاده های فرعی و روستایی گزارش شده است.

   وی گفت: در سه ماهه سال جاری، 1450 مصدوم حوادث رانندگی به مراکز پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که از این تعداد 944 نفر مرد و 506 نفر زن هستند. مصدومین حوادث رانندگی سه ماهه سال 97 در مقایسه با مدت زمان مشابه سال قبل، 18 درصد افزایش یافته است.

   دکتر نوروزی گفت: در خرداد ماه امسال نیز 16 نفر جان خود را در تصادفات از دست دادند که از این تعداد 12 نفر مرد و 4 نفر زن بودند. گفتنی است تعداد مصدومین حوادث رانندگی در این مدت 432 نفر گزارش شده است.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: