• جلسه مشترک مدیرکل با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی با حضور دادستان کل استان

   جلسه مشترک مدیرکل با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی با حضور دادستان کل استان

   جلسه مشترک مدیرکل با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی با حضور دادستان کل استان

   صبح امروز دکتر نوروزی به همراه جمعی از پزشکان با مدیر کل امور اقتصادی و دارائی و رئیس خزانه استان در محل دفتر دادستان عمومی و انقلاب مرکز سمنان دیدار و در خصوص جذب اعتبارات به بحث و تبادل نظر پرداختند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان سمنان در ابتدای این نشست، آسیابی، دادستان کل استان ضمن خوشآمد گویی از تلاشها و پیگیری های دکتر نوروزی جهت بالا بردن کیفیت خدمات پزشکی قانونی و ارتقاء خدمات آزمایشگاهی و از مهندس خلیلی خواه در خصوص تخصیص به موقع اعتبارات تشکر و قدردانی کرد و خواستار استمرار تعامل و همکاری کلیه دستگاه های اجرایی در راستای خدمت رسانی به هم استانی های عزیز شد.

   در ادامه دکتر نوروزی، مدیرکل پزشکی قانونی استان به گزارشی از وضعیت اعتبارات این اداره کل در بخش های مختلف پرداخت و گفت: رفع نیازهای پزشکی قانونی، عاملی مهم بر پیشبرد اهداف سازمانی و ارائه خدمات مطلوب به مراجعین است.

   مهندس خلیلی خواه، مدیرکل امور اقتصادی و دارائی استان نیز در این نشست با اظهار همکاری افزونتر و تعامل بیشتر با پزشکی قانونی، قول مساعد جهت رفع برخی نیازمندی های این اداره کل در بخش های آزمایشگاهی در کوتاهترین زمان ممکن را دادند.   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: