• دیدار دبیر نخستین رویداد روابط عمومی استان با مدیرکل

   دیدار دبیر نخستین رویداد روابط عمومی استان با مدیرکل

   دیدار دبیر نخستین رویداد روابط عمومی استان با مدیرکل

   عصر دیروز دبیر نخستین نشست استانی انجمن روابط عمومی ایران با دکتر نوروزی، مدیرکل پزشکی قانونی استان دیدار و گفتگو کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان سمنان، در این دیدار که با محوریت هماهنگی جهت اجرای نخستین رویداد روابط عمومی استان همراه با یادمان استاد فقید میرزا بابا مطهری نژاد در محل دفتر دکتر نوروزی صورت گرفت به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

   این رویداد در نهم مهرماه سالجاری با تلاش گروهی از مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان سمنان با حمایت انجمن روابط عمومی ایران و با موضوع چرایی مسئولیت اجتماعی در روابط عمومی توسط اساتید برجسته دانشگاههای معتبر کشور در حوزه ارتباطات در سمنان برگزار می گردد .

   این رویداد در دو بخش یادمان و علمی توسط اساتید برجسته دانشگاههای معتبر کشور در حوزه ارتباطات و با حضور هیئت مدیره انجمن روابط عمومی ایران برای نخستین بار در استان سمنان به اجرا در خواهد آمد و در خاتمه به کلیه شرکت کنندگان گواهینامه مشترک سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و انجمن روابط عمومی ایران اعطا خواهد گردید.

   این رویداد با حمایت روابط عمومی و دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان، فرمانداری سمنان، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان، ادارات کل پزشکی قانونی، پست، میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری و آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان برگزار خواهد شد.


   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: