• برگزاری جشن میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع )

   برگزاری جشن میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع )

   برگزاری جشن میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع )

   صبح امروز جشن میلاد با سعادت پیامبر مکرم اسلام حضرت رسول اکرم (ص) و میلاد فرخنده امام جعفر صادق (ع ) و گرامیداشت هفته وحدت با حضور مدیرکل و جمعی از پزشکان و پرسنل مرکز استان در سالن کنفرانس مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی سمنان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان سمنان در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین بختیاری امام جماعت اداره کل با اشاره به اینکه حضرت محمد (ص)، آخرین پیامبر الهی، بنیان‏گذار حکومت اسلامی و نخستین معصوم در دین مبین اسلام است تصریح کرد : در قرآن ؛ خداوند پیامبر گرامی اسلام را به عنوان الگو برای تمام جهانیان معرفی می کند .
   ایشان در ادامه به تفسیر آیه ٢٢٤ سوره بقره و حدیثی از امام جعفر صادق (ع) در خصوص کنترل خشم و خصلت افراد باتقوی پرداخت.
   در ادامه دکتر نوروزی، مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) با اشاره به اینکه دین مبین اسلام، دین تجمیع و وحدت تمامی آحاد و ابنای بشریت است اذعان داشت : قرآن کریم با اشاره به آیه «واعتصموا بحبل الله جمیعا ولاتفرقوا» در خصوص ضرورت وحدت، یکی از عمده‌ترین و سازنده‌ ترین اهداف رسالت رسول اکرم صلی‌الله علیه و آله را تألیف قلوب و ایجاد انس و تفاهم به‌جای خصومت و دشمنی بیان می‏دارد. ایشان پیامبر اکرم(ص) را پیامبر خوبی ها و اخلاق دانست و گفت : علی رغم تمام تنگناهای موجود همه پرسنل این مجموعه با الگوگیری از شخصیت، مرام و رفتار حضرت رسول (ص) در جهت احقاق حق گام بر می دارند..
   در خاتمه از شرکت کنندگان در این مراسم با اهدای جوایز تقدیر شد .


   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: