• رتبه برتر پزشکی قانونی استان سمنان در عرصه فرهنگ نماز

   رتبه برتر پزشکی قانونی استان سمنان در عرصه فرهنگ نماز

   رتبه برتر پزشکی قانونی استان سمنان در عرصه فرهنگ نماز

   در اجلاس استانی نماز از اداره کل پزشکی قانونی استان سمنان به عنوان دستگاه برتر در عرصه فرهنگ نورانی نماز، تقدیر وی‍ژه به عمل آمد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان سمنان اجلاس استانی نماز و تجلیل از فعالان و خادمان این عرصه نورانی که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور،معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه و دبیر مجمع علما، مشاوراستاندار و مدیر ستاد اقامه نماز ادارات، صبح امروز در محل دفتر امام جمعه سمنان برگزار شد، از پزشکی قانونی استان به جهت" کسب رتبه برتر در زمینه اعتلای فرهنگ نماز" تقدیر وی‍ژه صورت گرفت.

   گفتنی است در ارزیابی ستاد اقامه نماز استان از 76 دستگاه اجرائی بر اساس برنامه نظام جامع ارزیابی سال 96 و تحقق برنامه های مورد توافق دستگاه ها که در پنج گروه صورت گرفته، اداره کل پزشکی قانونی استان در گروه اداری و قضایی رتبه اول را کسب کرده است.

   در بخشی از لوح تقدیر حضرت آیت ... سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان و علیرضا آشناگر استاندار سمنان خطاب به دکتر مهدی نوروزی، مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان آمده است: " به پاس خدمات مشتاقانه آن مدیریت و اعضای محترم شورای اقامه نماز آن سازمان در امر ترویج و توسعه فرهنگ نماز و محقق نمودن اهداف و برنامه های ابلاغی سال 1396 مراتب تقدیر و تشکر صمیمانه خویش را تقدیم می داریم."

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: