• دیدار مدیر کل با آیت الله شاهچراغی

   رضایت مردم، رضایت خداست

   دیدار مدیر کل با آیت الله شاهچراغی

   دیدار مدیر کل با آیت الله شاهچراغی

   دکتر نوروزی، مدیرکل پزشکی قانونی استان به همراه جمعی از همکاران این اداره کل با آیت الله شاهچراغی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان دیدار کردند.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان سمنان در ابتدای این دیدار، دکتر نوروزی ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار به ارائه گزارشی از عملکرد پزشکی قانونی استان پرداخت.ایشان با بیان اینکه خدمت رسانی به مردم را وظیفه خود می دانیم افزود: با تجهیز و استقلال آزمایشگاه های سم شناسی و کمیسیون های استان در سال گذشته از وابستگی و ارسال نمونه های آزمایشگاهی به استانهای همجوار جلوگیری شده و مشکلات مردم در این حوزه مرتفع گردیده است. وی در ادامه با بیان اینکه از سال گذشته برای همه مراکز پزشکی قانونی پزشک خانم جذب و طرح انطباق رعایت می گردد در خصوص راه اندازی نمایندگی پزشکی قانونی شهرستان میامی در آینده ای نزدیک اشاره کرد و با توجه به شخصیت والای نماینده ولی فقیه در استان خواستار راهنمایی و ارشاد جهت ارائه خدمات بهتر به مردم شد.
   در ادامه این دیدار آیت الله شاهچراغی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان ضمن خوشامدگویی و تبریک متقابل میلاد حضرت زینب (س) از دکتر نوروزی و سایر کارکنان پزشکی قانونی استان به جهت زحمات خالصانه آنها قدر دانی کرد و گفت: همه ما برای بندگی به دنیا آمده ایم و بندگی و خدمت در کنار هم هستند. ایشان با اشاره به این که کار در پزشکی قانونی سخت است و هر کاری که سخت تر باشد در پیشگاه خداوند دارای ارزش است، به جلب رضایت حداکثری مردم و ارباب رجوع اشاره کرد و اظهار داشت: رضایت مردم رضایت خداست؛ کاری که به ما واگذار شده است به هر طریق باید عاشقانه و خالصانه انجام دهیم و شما امین مردم هستید و امانت داری یکی از امتیازاتی است که خداوند داده است.

   آیت الله شاهچراغی در ادامه گفتند: از امتیازات پزشکی قانونی استان این است که تا الان هیچ گونه گلایه و شکایتی از پزشکی قانونی دریافت نکرده ام و این یک امتیاز است و باید این خوشنامی را حفظ کرد و این خوشنامی از خدمت به مردم بوجود آمده است.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: